Kategorie

Promocje

Zobacz wszystkie

Lista produktów producenta: 3P Technik

3P Technik oferuje szeroką gamę produktów z zakresu zagospodarowania wody deszczowej. W ostatnich kilku latach wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. W gamie produktowej firmy 3p technik można znaleść ozdobne zbiorniki na wodę deszczowką, ogrodowe zbiornikina deszczówkę,  ozdobne punkty pobory wody deszczowej, filtry oraz zbieracze na rynny do wody deszczowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:


 TRENTINOHELENARUSTICOEVERGREENEVERGREEN LITEMAURANOBARRIQUEMULTITANKTIMBERLYJUMBONOBLESSEARCADOMONTANA RAINBOWLEVERGREEN LITTLE TREE oraz wiele nowości.

3P Technik oferuje szeroką gamę produktów z zakresu zagospodarowania wody deszczowej. Firma co roku wprowadza wiele nowości w najwyższej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów są pojemniki ogrodowe na wodę deszczową w różnych kształtach , często przypominające naturalne kształty natury.


Od 1990 roku produkujemy i udoskonalamy filtry do wody deszczowej oraz inne produkty umożliwiające jej zagospodarowanie. Oprócz estetycznych, naziemnych zbiorników na wodę deszczową przeznaczonych do ogrodu, produkujemy także bardzo zaawansowane systemy filtrów do wody deszczowej, takie jak 3P Hydrosystem, które spełniają najwyższe wymagania techniczne.

Więcej