Kategorie

Promocje

Zobacz wszystkie

ZAGOSPODAROWANIE WODY DESZCZOWEJ

W kategorii: 155 produktów.

W kategorii: 155 produktów.

Systemy ogrodowe do zagospodarowania wody deszczowej - to kompletne zestawy zbiorników podziemnych wraz z wyposażeniem pokryw, włazów rewizyjnych, filtrów i systemem pompowym dystrybucji wody możemy wykorzystywać do nawadniania terenów zielonych i mycia samochodów dla gospodarstw domowych i obiektów komercyjnych. Systemy umożliwiają do 100% oszczędności wody do podlewania ogrodu.

Systemy domowo-ogrodowe do zagospodarowania wody deszczowej - to kompletne rozwiązanie systemu zbierania wody deszczowej wraz z jej filtracją mechaniczną do celów użytkowych tj. spłukiwanie toalet, pranie oraz nawadniania terenów zielonych. Do dystrybucji wody wykorzystuje się specjalne pompy z autouzupełnianiem wody oraz centrale deszczowe działające zamiennie z wodą wodociągową, aby w wypadku deficytu deszczówki system mógł pracować w sposób ciągły. Systemy domowe umożliwiają nam do 50% możliwych oszczędności wody względem całościowego rozkładu zużycia.

Zbiorniki na deszczówkę podziemne - pełna gama monolitycznych zbiorników podziemnych do gromadzenia wody deszczowej  

Zbiorniki dekoracyjne i naziemne prostokątne - idealnie pasują do wystroju ogrodów i sprawdzają się przy mniejszych połaciach dachowych. Aby zamontować zbiorniki należy dobrać zbieracz deszczówki do średnicy rynny oraz połączyć go z dekoracyjnym zbiornikiem.

Systemy rozsączenia wody do gruntu - wykorzystuje się w sytuacji, gdy musimy skierować wodę opadową do gruntu lub zabezpieczyć system zagospodarowania przed nadmiernym przelaniem się po większych opadach ( tzw. przelew awaryjny).