Kategorie

Promocje

Zobacz wszystkie

Producenci

Jest 33 producentów.

 • 3P Technik

  3P Technik oferuje szeroką gamę produktów z zakresu zagospodarowania wody deszczowej. W ostatnich kilku latach wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. W gamie produktowej firmy 3p technik można znaleść ozdobne zbiorniki na wodę deszczowką, ogrodowe zbiornikina deszczówkę,  ozdobne punkty pobory wody deszczowej, filtry oraz zbieracze na rynny do wody deszczowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:


   TRENTINOHELENARUSTICOEVERGREENEVERGREEN LITEMAURANOBARRIQUEMULTITANKTIMBERLYJUMBONOBLESSEARCADOMONTANA RAINBOWLEVERGREEN LITTLE TREE oraz wiele nowości.

  36 produkty  zobacz produkty
 • Biozym

  Biozym  zajmuje się produkcją proekologicznych rozwiązań dla Państwa domów. Są to  preparaty o skuteczności równej do chemicznych środków szkodliwych dla środowiska, a zachowujących neutralność w stosunku środowiska. W naszej ofercie znajdą Państwo biopreparaty: tabletki, bakterie do szamba ekologicznego i oczyszczalni, ekologiczne środki czystości, aktywatory oraz inne preparaty, wykorzystujące potencjał efektywnych mikroorganizmów, które np. pomogą udrożnić niesprawny drenaż rozsączający. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

  7 produkty  zobacz produkty
 • Cintropur

  Filtry wodne Cintropur® są przeznaczone do domowej i przemysłowej filtracji wody wodociągowej, do zbierania i oczyszczania wody deszczowej, źródlanej lub studziennej. Stosowane są także w systemach nawadniania i zraszania. 
  Cintropur® oferuje trzy rozwiązania: mechaniczną filtrację cząsteczek, chemiczną filtrację poprzez wchłanianie cząsteczek za pomocą węgla aktywnego lub odkażanie wody poprzez naświetlanie promieniami ultrafioletowymi UVC.Filtr Cintroclear® oczyszcza wodę pitną, nie powodując strat w wodzie. Liczne akcesoria i części zamienne dostępne są w handlu specjalistycznym.

  11 produkty  zobacz produkty
 • DAB pumps

  DAB pumps oferuje szeroki asortyment pomp wodnych, aby zaspokoić każdą potrzebę. Pompy DAB są produkowane z  z najnowocześniejszych materiałów plastycznych, poprawiających ich odporność na obciążenia zewnętrzne i wewnętrzne, gwarantując ich wysoką wydajność, jakość i trwałość w długim okresie, a tym samym ograniczenie ich wpływu na środowisko. Pompy DAB to wynik badań i innowacji technologicznych skierowanych na elastyczne, łatwe w użyciu rozwiązania dla każdego rodzaju zastosowania.

  3 produkty  zobacz produkty
 • Ecoline

  Nowa linia zbiorników z serii EcoLine II. Zbiorniki wykonane metodą formowania rotacyjnego oraz standarodwe wyposażenie: właz rewizyjny 450mm, wlot/wylot DN100 i kanałtechniczny. Zbiorniki cechuje nie wysoka cena co do jakości wykonania. Gwarancja wynosi 10 Lat. Technologia produkcji zborników została poprawiona 

  6 produkty  zobacz produkty
 • EKOROTO

  EKO ROTO oferuje Państwu najwyższej jakości rozwiązania w zakresie produktów z tworzyw sztucznych dla gospodarki wodno ściekowej. Nasza oferta obejmuje gotowe kompletne systemy: oczyszczalnie ścieków, separatory substancji ropopochodnych i tłuszczu, studnie wodomierzowe i przepompownie, zbiorniki na szambo oraz systemy do gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej. W naszej gamie rpduktowej znajdą Państwo : Separatory OIL, FAT, Mini MOT oraz oczyszczlnie drenazowe tradycyjne.

  25 produkty  zobacz produkty
 • Elbi

  Elbi to włoska firma produkująca zbiorniki z polietylenu LLDPE (normalny polietylenu o niskiej gęstości), do użytku wyłącznie w nadziemnej przechowywania wody lub innych płynów. Elbi proponuje szeroką gamę zbiorników do wody pitnej w wersji kolumnowej i prostokątnych kształtów. Posiadają deklarację zgodności oraz atest PZH.

  5 produkty  zobacz produkty
 • Elkoplast

  ELKOPLAST jest producentem kontenerów na odpady wielkogabarytowe, wysokiej jakości kosze na śmieci, pojemniki na odpady, plastikowe i stalowe kontenery do selektywnej zbiórki, pojemniki na bioodpady 120/240 l, pionowe prasy do belowania, mobilne zbiorniki na olej napędowy oraz zbiorniki na AdBlue, pojemniki na piasek i sól, jakościowe kompostowniki, dekoracyjne zbiorniki na wodę, a także samonośne podziemne zbiorniki na wodę, skrzynki transportowe i skrzyniopalety. 

  0 produkty
 • Gama Plastic

  Gama Plastic oferuje produkty bazujące na tworzywach sztucznych i specjalizujemy się w produkcji tradycyjnych systemów, zwanych drenażowymi oraz rozwiązań typu SBR i MBBR, czyli biologiczno-mechanicznych. Najwyższą jakość produktów zapewnia nam nowoczesne zaplecze techniczne. Dodatkowym filarem produkcyjnym są rozwiązania uzupełniające, które obejmują: studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, zbiorniki na szambo, separatory tłuszczu, pakiety drenarskie, nadstawki, tunele itp. Są to rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów oraz na działanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego zyskują coraz większą popularność. 

  12 produkty  zobacz produkty
 • GARANTIA

  GARANTIA - niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji m.in. polietylenowych zbiorników na wodę deszczową. W bogatej gamie produktowej firma oferuje dekoracyjne oraz podziemne zbiorniki na deszczówkę, kompostowniki, a także wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne do prac w ogrodzie. 

  14 produkty  zobacz produkty
 • GEA 2H

  GEA 2H water technology specjalizuje się w dostarczaniu wypełnień polipropylenowych do oczyszczania ścieków, uzdatniania wody, chłodzenia wody technologicznej, separacji cieczy i drenażu. Głównym produktem , który oferujemy są skrzynki rozsączające wody deszczowe do grunt  "Geodek".

  1 produkt  zobacz produkty
 • Graf Water

  Graf Water to niemiecka firma  z 50 letnim dośiwadczeniem wytwarzała wyroby z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdą Pańśtwo akcesoria do zagospodarowania wody deszczowej w tym tunele, filtry, akcesoria pomiarowe.

  6 produkty  zobacz produkty
 • GREEN LIFE

  Dzięki współpracy z Green Water Solutions możliwe było wprowadzenie rozwiązań firmy Green Life specjalizującej się w realizacji złożonych projektów z zakresu odzyskiwanie wody szarej i wody deszczowej w nowych, a także istniejących inwestycjach oraz budynkach przemysłowych. Firma posiada także szeroką gamę rozwiązań dotyczących retencji i uzdatnia wód powierzchniowych. 

  1 produkt  zobacz produkty
 • HPD

  HPD to producent sygnalizatorów przepełnienia szamba . W gamie naszych produktów znajduja sie dwa modele : GM-S II - wersja podstawowa i GSM III z powiadomieniem SMS . Mogą być wykorzystywane do każdego rodzaju zbiornika oraz do cieczy przewodzących ( woda, ścieki, itp).

  2 produkty  zobacz produkty
 • Kingspan Klagester

   Kingspan Klargester funkcjonuje na rynku europejskim od ponad 50 lat, jako dostawca kompletnych i nowoczesnych rozwiązań wodno-ściekowych. Obecnie z oferty Kingspan Klagester proponujemy oczyszczalnie ścieków Biopura oraz separatory ropopochodne w pełni retencyjne oraz z by-passem.

  3 produkty  zobacz produkty
 • Kingspan Titan

  Kingspan znany jest przede wszystkim jako wytwórca markowych produktów z dziedziny ochrony środowiska. Bogata oferta firmy opiera się na produkcji pojemników magazynowania m.in. oleju opałowego i napędowego, biopaliw, substancji chemicznych, wody deszczowej i spożywczej, AdBlue®. Ponadto Kingspan Environmental proponuje Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie zagospodarowania wody deszczowej i oczyszczania ścieków.

  16 produkty  zobacz produkty
 • Leader pumps

  LEADER Pumps to marka firmy DAB  jest jednym z największych producentów pomp wody użytkowej na świecie. DAB pompy jest międzynarodowa firma założona w Padwie, we Włoszech, w 1975 roku został Pompy DAB działających w sektorze pompy wody z napędem silnikowym od ponad 35 lat i jest obecnie uznanym zarówno we Włoszech, jak i za granicą jako jeden z wiodących firm w tym sektorze. Siedziba LEADER jest w Bientina, Włochy, gdzie badania naukowe i działalność rozwojową zajmuje miejsce pozwalając marki nieustannie ewoluują LEADER i znaleźć rozwiązania w stale zmieniającym się rynku. W naszym sklepei znajdziecie Pańśtwo pompę Divertron.

  1 produkt  zobacz produkty
 • Marseplast

  Marseplast Sp. z o.o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 20 lat, wcześniej nazywaliśmy się Marseille Sp. z o.o. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej prężnie na rynku polskim i międzynarodowym. W naszym sklepie znajdziecie Pańśtwo pojemniki na piasek i sól.

  10 produkty  zobacz produkty
 • Meva-Pol

  Mevapol należący do grupy dystrybutorów Meva Group zajmuje się dystrybucją pojemników na odpady, wyposażeniem warsztatwów produkcyjnych, wyposażeniem magazynów i magazynów odpadowych. W gamie produktowej mogą Państwo znaleść pojemniki na odpady, produkty do gospodarki płynami jak również małą infrastrukturę dla miast i parków.

  1 produkt  zobacz produkty
 • Omnigena

  OMNIGENA istnieje od 1974roku. Od wielu lat naszym priorytetem jest sprzedaż pomp do wody. Oferta obejmuje urządzenia dla rolnictwa, przemysłu oraz gospodarstw domowych. 

  31 produkty  zobacz produkty
 • PEDROLLO

  Producent szerokiej gamy pomp elektrycznych, która specjalizuje się na produkcji pomp głębinowych, zatapialnych i hydroforowych.przeznaczonych do instalacji domowych i przemysłowych. 

  4 produkty  zobacz produkty
 • Rewatec


  Rewatec - lider w zagospodarowaniu wody deszczowejREWATEC - lider systemów  zagospodarowania deszczówki i  biologicznych oczyszczalni ścieków w systemie SBR.
  Producent wysokiej jakości zbiorników z polietylenu HDPE -LDPE głównie do deszczówki, szamb - zbiorników bezodpływowych, zbiorników do wody pitnej. W naszej ofercie znajdą Pańśtwo:  zbiorniki Blue Line II, Zbiorniki Płaskie F-Line , zbiorniki Monolith i Monolith II , zbiorniki ET oraz Torus oraz oczyszczalnię SOLIDO. Dodatkowo można znaleść gotowe systemy do zagospodarowania wody deszczowej : BASIC, CLASSIC, AUTO-REEL, MCRAIN, DIVER. 

  46 produkty  zobacz produkty
 • Roteko

  Roteko zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych w technologii formowania rotacyjnego. 
  Innowacyjne rozwiązania techniczne w połączeniu z silnym zapleczem logistycznym wysoko pozycjonują firmę jako solidnego partnera 
  w biznesie.W naszej ofercie znajdują się pojemniki na piasek i sól w wielu kolorach i pojemnościach.

  1 produkt  zobacz produkty
 • ROTO

  ROTO - jest pionierem w dziedzinie produkcji zbiorników w Słowenii i Europie. Zbiorniki są sprzedawane w 26 krajach na całym świecie. Już ponad 20 000 zbiorników Roto zbudowano w zakresie od 500 do 50 000 litrów różnego rodzaju.

  0 produkty
 • Rotomatic

  ROTOMATIC jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produkcyjnej w metodzie rotacyjnego formowania tworzyw sztucznych. 

  1 produkt  zobacz produkty